5 kroków do utraty wagi

Dieta stworzona przez człowieka ze świata amerykańskiego show biznesu, Harleya Pasternaka, musi być skuteczna skoro regularnie stosują ją takie gwiazdy jak na przykład Alicja Keys, Natalie Portman, Jessica Simpson, czy Halle Berry. Jej program pozwala pozbyć się zbędnego tłuszczu, który gromadzi się w kobiecym ciele, a więc w okolicach ud, bioder i pośladków.

Ta metoda odchudzania nie bez powodu jest określana mianem diety pięciu składników. Opiera się ona bowiem na cyfrze pięć.

Ściślej mówiąc, trwa przez okres pięciu tygodni, nakazuje spożywać pięć posiłków w ciągu dnia, spośród których każdy składa się z pięciu składników. Co więcej, istnieje w niej coś takiego jak pięć dni oszustwa, a także należy każdego dnia ćwiczyć przez dwadzieścia pięć minut.

Warto wskazać na wspomniane pięć składników, które są niezbędnymi elementami każdego posiłku. Mianowicie, jest to błonnik, węglowodany o niskim indeksie glikemicznym, zdrowe tłuszcze, bezcukrowe napoje oraz niskotłuszczowe i pełnowartościowe białka.

Dieta nie jest restrykcyjna, za to potrafi podobno zdziałać cuda.

Post Author: Gerard