Tanie latanie, czyli przeloty z bagażem podręcznym

www.yekaterina.pl

Obsługa bagażowa danego lotu generuje dodatkowe koszty, które muszą zostać wliczone w cenę biletu. Stanowią one jego składnik zawsze podwyższając cenę jego zakupu. Im więcej przewozimy tym więcej płacimy.

Zasada rozsądna i bardzo uczciwa. Linie lotnicze w celu ograniczenia kosztów podróży zaoferowały swoim pasażerom możliwość podróżowania tylko z bagażem podręcznym o wadze do 10 kilogramów i w określonych parametrach wielkościowych. Dostosowanie się do takowych wymogów daje możliwość zakupu biletu a tym samym podróżowania po obniżonych kosztach.

Bagaż w tych rozmiarach składowany jest w lukach bagażowych znajdujących się na pokładzie samolotu i pozwala na wykorzystanie luku dolnego do przewozu innych towarów lub też po prostu pozwala na nieangażowanie bagażowego do transportu i układania dodatkowego bagażu. Takie obostrzenia wagowo-wielkościowe, są jasno określone przez poszczególnych przewoźników. Osoby zainteresowane podróżowaniem tylko z bagażem podręcznym zobowiązane są do zapoznania się z tymi zasadami i dokładne się do nich zastosowanie.

Post Author: Gerard