Jakiego typu budowle proponuje nam deweloper?

Jakiego typu budowle proponuje nam deweloper?

Zazwyczaj myśląc o deweloperach myślimy o tym, że oddaje nam do użytku mieszkania, domy jednorodzinne i lokale użytkowe. Warto jednak wiedzieć, że ma on w swojej propozycji znacznie więcej możliwości, co sprawia, że naprawdę każdy jest w stanie znaleźć dla siebie, w jego ofercie coś odpowiedniego, dzięki czemu będzie w stanie spełnić swoje marzenia.

Jakie jeszcze usługi przedstawia nam deweloper?

Powinniśmy wiedzieć, że w większości deweloperzy oferują nam zabudowę wielorodzinną, czyli potocznie zwaną blokami, w której znajduje się wiele mieszkań, co pozwala deweloperowi na jednej inwestycji sporo zarobić, a dodatkowo zmniejsza ilość działań, które musi tutaj podjąć. Do tego jeszcze proponują oni domy jednorodzinne, które mogą wykonać pod przygotowany przez nas projekt, albo może się okazać, że sami zaproponują nam coś, co może nam się spodobać. Oczywiście możemy wykorzystać zdolności i doświadczenie dewelopera także wtedy, kiedy planujemy wybudować biurowiec, albo inny lokal usługowy, który ma nam służyć do sprzedawania własnych usług.

Ale czy wiemy, że deweloperzy oferują nam także budowę garaży i miejsc postojowych? Zazwyczaj wiąże się to z tym, że jeśli proponują swoim klientom zabudowę wielorodzinną, to muszą także zadbać o to, aby mieli oni gdzie parkować swoje samochody, stąd też już na fazie projektów, pojawiają się plany garaży, które można kupić i miejsc postojowych, które znajdują się pod takimi budynkami, a które zazwyczaj są proponowane za darmo. Garaże zazwyczaj są budowane pod danym budynkiem, czasami nawet w wersji podziemnej, ale może się też okazać, że będą one tworzyły osobną zabudowę. Najważniejsze jednak jest to, aby w ogóle były proponowane i się faktycznie tam pojawiły, bo to jest jeden z warunków uzyskania pozwolenia na wykonanie takiego typu zabudowy wielorodzinnej. Warto zobaczyć, co może nam zaproponować deweloper, tak abyśmy mieli pewność, że znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli interesuje nas zakup mieszkania razem z garażem, to właśnie takich ofert powinniśmy od razu poszukiwać, bo tylko wówczas będziemy mieli szansę spełnić swoje potrzeby, w odpowiedni sposób, mając świadomość, że zawsze będziemy mieli zagwarantowane miejsce, na postawienie naszego samochodu.

Takie garaże są dość często proponowane, dlatego warto się przyjrzeć tego typu propozycjom.