Elektrostymulatory

https://bomedica.com.pl/badania/ekg-wysilkowe-poznan/ uczulenia

Problemy sercowe mają różne postacie i dotykają osoby w różnym wieku. Błędnym jest stereotyp, że narażeni na choroby serca są tylko mężczyźni w naprawdę dojrzałym wieku. Coraz częściej komplikacje takie dotykają ludzi młodych, a nawet kobiet.

Dlatego nie wolno lekceważyć niepokojących objawów i badać się regularnie, zwłaszcza gdy w naszej rodzinie problemy z sercem występowały wcześniej. Typowym elementem terapii w takich okolicznościach jest leczenie zachowawcze w postaci aplikowanych leków, których zadaniem jest regulowanie ciśnienia krwi oraz pracy serca. W wielu przypadkach to wystarczy, ale czasami należy sięgać po dalej idące rozwiązania natury technicznej.

Tu do głosu dochodzą zaawansowane elektrostymulatory, które dzięki kompaktowym rozmiarom są łatwe do użytku, a ich obsługa nie jest skomplikowana. Zadaniem tych urządzeń jest przekazywać poprzez skórę impulsy elektryczne, które będą pobudzać serce do działania. Zabieg stosuje się w warunkach hospitalizacji wobec osób, które potrzebują tymczasowej stymulacji mięśnia sercowego.

http://medactive.com.pl/fizykoterapia/